Kodlama Evi

VİZYONUMUZ
Öğrencilerimizin her yerde ve her zaman başarılı olan, geleceğe şimdiden hazır:
Girişken, dinamik, öğrenmeyi seven, 21.yüzyıl becerileriyle yüksek donanımlı bireyler olmasıdır.
MİSYONUMUZ
Bireysel farklılıkların önemsendiği bir dünyada:
Üretken, yaratıcı, bilimsel düşünceyi ön planda tutan teknoloji destekli dünya merkezli bir eğitimle bireyler yetiştirmektir.
İLKELERİMİZ
Eğitimimizde öğrenciler bir sınıf, bir bütün olarak değil, tek tek ele alınmakta, bireysel fikirleri, üretkenlikleri belirlenerek planlamalar yapılmaktadır. İlgi alanları belirlenip rehberlik etmek temel amacımızdır.
Çocukların doğaları gereği var olan araştırma ve keşfetme gereksinimlerinden yola çıkılarak geliştirilen eğitim programımızda, öğrenciler çok yönlü düşünme becerileri gelişmiş bireyler olarak yetişmektedir. Bilimsel araştırma yeterliliği kazanılmasına ve öğrenmede keşfedici ve araştırmacı tutumları geliştirmesine temel olmak üzere sistemimiz: öğrencilerin gözlem yapmalarına, sonuçlara varmalarına, ayrıca tahminler yürütmelerine ve verileri yorumlayabilmelerine destek olur.

Betül ÖZKUL


AB uzmanı, İktisatçı, Tarihçi, Eğitimde Teknoloji Kullanımı Sevdalısı, Kodlama&Robotik Sever 😍

Atalarımızın bir sözü vardır “ Erken kalkan yol alır” diye eğer bu sözü günümüze uyarlayacak olursak ERKEN KODLAYAN YOL ALIR diyebiliriz sanırım. Güzel vatanımızda yaklaşık 1 milyon öğretmen 17 milyon öğrenci var. Bu çocuklarımız yaklaşık 10-15 yıl içinde toplumun aktif yetişkinleri olarak yerlerini alacaklar. Gelecek 10 yıl içerisinde yaşanacaklar, onların tüm hayatını belirleyecek önemli teknolojik gelişmelere sahne  Devamı için…

 — Bana Ulaşın —

İş Ortaklarımız:

Gizlilik Politikası / Privacy Policy